SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
866 E Pioneer Rd, Grafton, WI 53024
Single Family Home
4 Beds3 Baths3,700 SqFt
$ 564,575 $ 570,000 1.0%
Listed by Annie Domres Realty Executives Integrity~Cedarburg

215 E Lincoln Ave, Hartford, WI 53027
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,466 SqFt
$ 274,000 $ 269,500 1.7%

4434 N 30th St, Milwaukee, WI 53209
Single Family Home
2 Beds1.5 Baths964 SqFt
$ 145,000 $ 138,000 5.1%

N82W13370 Fond du Lac 101 Ave, Menomonee Falls, WI 53051
Commercial
2 Beds2 Baths1,213 SqFt
$ 285,000 $ 280,000 1.8%

526 Oakview Dr, Slinger, WI 53086
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths2,024 SqFt
$ 371,000 $ 371,000

5622 N 86th St, Milwaukee, WI 53225
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,243 SqFt
$ 160,555 $ 149,900 7.1%

8002 W Appleton Ave, Milwaukee, WI 53218
Commercial
4,000 SqFt
$ 250,000 $ 320,000 21.9%

2930 W Roosevelt Dr, Milwaukee, WI 53216
Single Family Home
2 Beds1 Bath841 SqFt
$ 115,000 $ 115,000

See Less